Prema Javnom pozivu 1/17 za Izvanučioničku nastavu četvrtih razreda izabrana je ponuda:

APP TURIZAM D.D.

« Svibanj 2017 »

25.05.2017. 09:48
25. svibnja - Međunarodni dan nestale djece
Međunarodni dan nestale djece obilježava se od 1983. godine svakog 25. svibnja čime se odaje počast nestaloj i pronađenoj djeci ali i podiže senzibilitet građana po pitanju ovog fenomena.

Reci "Ne"!

4. prosinca 2012. održan je 4. Osječki festival zdravlja – protiv ovisnosti. Voditelji festivala su prikazali radove učenika iz ovogodišnjih radionica „Neću drogu“. S gradonačelnikom Osijeka, gospodinom Krešimirom Bubalom i v.d. pročelnikom Upravnog odjela za socijalnu skrb i zdravstvo, gospodinom Romanom Kristićem, dodijelili su zahvalnice učenicima čiji su radovi pohvaljeni i proglašeni najboljima. Iz naše škole pohvaljeni su radovi Mateje Kramar i Davida Mihaljevića, a najboljim je radom proglašen rad Hrvoja Vukovca. Škola je također dobila zahvalnicu za aktivno sudjelovanje na Festivalu zdravlja te za kreiranje i promicanje zdravstveno odgojnih sadržaja primarne prevencije bolesti ovisnosti.Uz radionice na satovima razrednika, naša škola se aktivno uključuje u programe prevencije ovisnosti.

3. Osječki festival zdravlja - protiv ovisnosti

U četvrtak, 1. prosinca 2011., u OŠ „Mladost“ održan je 3. Osječki festival zdravlja. Dubravko i Filip Lažeta, kao voditelji Festivala, kroz prezentaciju su prikazali likovne radove učenika iz ovogodišnjih radionica „Neću drogu“ te dodijelili zahvalnice učenicima čiji su radovi pohvaljenii ili proglašeni najboljima. Upriličen je i kratki glazbeni program te sportski u kojem su prikazane tehnike tradicionalne japanske vještine samoobrane aikido.

Iz naše škole pohvaljeni su radovi Denisa Ljekaja, 7.a, Leonarda Yakuba, 7.b, a najboljim je radom proglašen rad Dine Kovača, 7.a.

Također su zahvalnice dobile i učenice iz Dječjeg doma Klasje. To su naše nekadašnje učenice Sandra Rašić i Kristina Špoljarić te sadašnja učenica 8.a Anamarija Bolješić.

Naša je škola dobila zahvalnicu za aktivno sudjelovanje na 3. Osječkom festivalu zdravlja te za kreiranje i promicanje zdravstvenoodgojnih sadržaja primarne prevencije bolesti ovisnosti.

Sudjelovali smo na drugom osječkom "Festivalu zdravlja" 2010. godine:

S prvog osječkog festivala zdravlja - Protiv ovisnosti, 2009. godine: