Cijena ručka u produženom boravku za mjesec listopad 2018. godine iznosi 303,45 kn.

Vijeće učenika promiče interese učenika i predlaže mjere za poboljšanje rada, raspravlja i daje prijedloge o svim važnim pitanjima vezanim za prava, obveze i interese učenika. Svi članovi Vijeća učenika imaju prava i odgovornosti, a to su: pravo odlučivanja i sloboda izražavanja, pravo glasovanja, pravo i odgovornost iznošenja stavova razrednog odjela i osobnih stavova, prenošenje prijedloga i zaključaka iznesenih na Vijeću učenika ostalim učenicima u razrednom odjelu te poticanje drugih učenika na međusobni dijalog i nenasilno rješavanje sukoba.

Svake godine konstituiramo novo Vijeće učenika s po jednim predstavnikom svakog razreda. Učenici se međusobno upoznaju te biraju između sebe predsjednika i potpredsjednika Vijeća učenika.

« Studeni 2018 »

09.11.2018. 15:38
11. studenoga - Dan hrvatskih knjižnica
Dan hrvatskih knjižnica obilježava se 11. studenoga, na dan donošenja prvoga hrvatskog zakona o knjižnicama radi stvaranja bolje vidljivosti knjižnica i knjižničnih aktivnosti te upoznavanja javnosti s poslanjem i ulogom knjižnica.