Prema Javnom pozivu 1/17 za Izvanučioničku nastavu četvrtih razreda izabrana je ponuda:

APP TURIZAM D.D.

« Travanj 2017 »

25.04.2017. 10:02
25. travnja - Dan DNK
Na današnji dan, 25. travnja 1953. godine znanstvenici James Watson, Francis Crick, Maurice Wilkins i Rosalind Franklin objavili su u stručnom časopisu Nature objašnjenje strukture DNK. Zbog toga se upravo na taj datum obilježava Međunarodni dan DNK.

Međunarodni dan borbe protiv siromaštva

Učenici 1.a i 4.b razreda su sa svojim učiteljicama, Gordanom Mokom i Viktorijom - Silvijom Roguljić, obilježili Međunarodni dan borbe protiv siromaštva.

Na središnjem osječkom Trgu Ante Starčevića su se uključili u zajedničke aktivnosti sa Humanitarnom udrugom Rijeka ljubavi. U školi su sakupili igračke i odjeću za one kojima je to najpotrebnije. Održali su radionice na temu siromaštva te su izradili plakat, crtali stripove, slikali, pisali priče, pjesme i poruke.

Djeca su tako zaista pokazala „bogatstvo svoje duše“ te da rado pomažu i dijele s drugima.

Gordana Moka i Silvija Roguljić