Cijena ručka u produženom boravku za mjesec listopad 2018. godine iznosi 303,45 kn.

Budimo prijatelji

Pod pokroviteljstvom predsjednika Republike Hrvatske, udruga "Plavi telefon" po peti put dodijelila je nagradu za učinjeno humano djelo. Dodjela ovih priznanja uručuje se u četiri kategorije: za grupno humano, pojedinačno humano djelo te za grupno hrabro i pojedinačno hrabro djelo na državnoj razini. Ove godine svečani program dodjele nagrade održao se 29. listopada 2011. u dramskom kazalištu Gavella. Na svečanoj dodjeli nagrade sudjelovao je i predstavnik naše škole, učenik Lukas Ćosić, u pratnji ravnateljice Marije Anić i učiteljice Ljerke Žulj. On je primio nagradu za učinjeno grupno humano djelo "Budimo prijatelji" (sadašnji 2. razredi). Nagrada Nipetnišest prezentira humana djela mladih, od 8 do 18 godina. Organizacija ove manifestacije, osim kulturne, pokazuje i svoju društvenu ulogu, razvijajući i šireći osnovna etička mjerila i vrijednosti. Program su uveseljavali naši popularni TV voditelji, pjevači, zabavljači, glazbene i plesne skupine.

Na stranici NI5NI6 pogledajte: Peta dodjela nagrada

Više o ovom projektu možete saznati u našoj videoteci: Videoteka 2011.

Voditeljica: Ljerka Žulj

« Studeni 2018 »

09.11.2018. 15:38
11. studenoga - Dan hrvatskih knjižnica
Dan hrvatskih knjižnica obilježava se 11. studenoga, na dan donošenja prvoga hrvatskog zakona o knjižnicama radi stvaranja bolje vidljivosti knjižnica i knjižničnih aktivnosti te upoznavanja javnosti s poslanjem i ulogom knjižnica.