Prema Javnom pozivu 1/17 za Izvanučioničku nastavu četvrtih razreda izabrana je ponuda:

APP TURIZAM D.D.

« Ožujak 2017 »

23.03.2017. 08:44
23. ožujka - Svjetski meteorološki dan
Svjetski meteorološki dan obilježava se u znak sjećanja na 23. ožujka 1950. godine, kada je službeno osnovana Svjetska meteorološka organizacija (WMO) - međuvladina organizacija i specijalizirana agencija Organizacije ujedinjenih naroda koja okuplja 185 članica. Temeljni program WMO-a je služba Svjetskoga meteorološkog bdjenja (World Weather Watch, kratica WWW).

Jasna Findrik

Mladi tehničari

5. lipnja 2011. održana je 40. zmajada na sportskom aerodromu Osijek-Čepin. Osvojili smo 2. mjesto u brojnosti sudionika te smo dobili pehar i zahvalnicu. Okupilo se 3000 djece pa smo dio dana proveli u prirodi i u zabavi.

1. lipnja 2011. godine, u Domu tehnike održana je svečana sjednica povodom obilježavanja 40. godišnjice održavanja Zmajade na području grada Osijeka. OŠ Svete Ane u Osijeku, kao škola koja sve ove godine sudjeluje na toj manifestaciji, dobila je zahvalnicu za dugogodišnju suradnju.

U organizaciji Automoto kluba "Slavonac" 3. svibnja 2011. održano je natjecanje učenika osnovnih škola "Sigurno u prometu" za Osječko-baranjsku županiju. Riječ je o tradicionalnom natjecanju koje se održava 19. godinu zaredom, uz pomoć kojega se odabiru članovi ekipe koja će županiju predstavljati na državnom natjecanju. Teorijski dio natjecanja održan je u Osnovnoj školi "Dobriša Cesarić", dok je poligon za vožnju bicikala bio postavljen na natkrivenom parkiralištu trgovačkog centra Mercator.  Sudjelovala je učenica naše škole Marina Boroš iz 5.a pod vodstvom učiteljice Jasne Findrik.

2. 12. 2009. na Dan grada pridružili smo se Lampionadi. Gotovo svi učenici naše škole uputili su se u povorci s lampionima na Trg slobode gdje je priređen koncert i druge zabavne aktivnosti.

Voditeljica: Jasna Findrik

Kriterij ocjenjivanja - TEHNICKA KULTURA.doc