Uspješno proveden Centar izvrsnosti Osijek

CIO Projekt razvija i provodi individualizirane programe rada za darovite uz ciljani razvoj inovativnih nastavnih sredstava i metoda te osnažuje kapacitete učitelja i stručnih suradnika za razvoj i provedbu identifikacije i podrške darovitima.

Zamjenik gradonačelnika Boris Piližota pridružio se završnoj svečanosti projekta u našoj školi koja je škola partner na ovom projektu za umjetničko područje. U školi su se odvijale radionice dramske skupine na njemačkom jeziku i web novinarstva i dizajna. Radionice su održane tijekom školske godine 2017./18. 12 puta u trajanju od 4 školska sata. Zamjenik gradonačelnika čestitao je svim učenicima, učiteljima, nastavnicima i mentorima koji su sudjelovali u ovom projektu, te je čestitao roditeljima i izrazio veliko zadovoljstvo njihovom potporom djeci u razvijanju njihove darovitosti.

Voditelji radionica: Karmen Jašarević, Ivana Mikić, Ivica Rumora

objavio: Goran Ledenčan   datum: 13. 6. 2018.

« Listopad 2018 »

16.10.2018. 14:06
16. listopada - Svjetski dan hrane
Svjetski dan hrane obilježava se 16. listopada, na dan kada je 1945. godine osnovan “Food and Agriculture Organization” (FAO), ogranak Ujedinjenih naroda koji se bavi hranom i razvojem agrikulture u svijetu. Otkako postoji, FAO se bavi problematikom nedostupnosti hrane, s posebnom pažnjom na zemlje u razvoju.