Dan obilježen emocijama i sjećanjima
U petak 12. lipnja u Osnovnoj školi Svete Ane ispraćena je još jedna generacija osmaša.
Od samog jutra, emocije su se mogle osjetiti u zraku, a njima kao da je bio ispunjen i sav školski prostor.
Posebno je bilo svečano pri izlasku učenika 8.a i 8. b razreda i njihovih razrednica.
Nakon izlaska iz školske zgrade, na prostoru ispred škole, uslijedio je dugo pripreman završni ples osmaša. Uz dinamične ritmove, zanimljivu i atraktivnu koreografiju, učenici 8. razreda pokazali su s koliko motivacije sudjeluju u završnici jednog životnog razdoblja.
Bio je to poseban doživljaj za učenike, njihove učitelje i roditelje koji su im došli dati podršku.
Nakon plesa, na licima mnogih su se mogle vidjeti suze, uslijedili su zagrljaji i duga opraštanja, fotografiranje, prisjećanja na uspomene u osnovnoj školi.
Sretne i zadovoljne, ali i ispunjene ponosom, bile su i razrednice 8.a i 8. b razreda, učiteljice Sonja Maričić i Dubravka Lišić.
Dubravka Lišić








