Datum objave: 22. prosinca 2025.

U subotu, 20. prosinca, velika dvorana Društva „Naša djeca“ grada Osijeka pretvorena je u pravu božićnu bajku. Organizirano je božićno „Druškanje“ na kojem je sudjelovalo dvadeset i pet učenika Dječjeg foruma, od 1. do 6. razreda.

Mali i veliki forumaši naše škole izveli su nekoliko prigodnih igrokaza kojima su razveselili svoje vršnjake, korisnike udruge „Sretno odrastanje“. Prigodni program upotpunio je i Plesni studio ,,Shine”. Svoj djeci podijeljeni su slatki paketići, a nakon zajedničkog druženja uz pizzu, pjesmu i ples, sve ih je na kraju iznenadio Djed Božićnjak.

Učenici Dječjeg foruma su još jednom pokazali humanost na djelu i uljepšali blagdane djeci u potrebi. Dokazali su da je sreća još veća kada se dijeli te da su prave vrijednosti Božića u zajedništvu i djelima dobrote.

učiteljica Viktorija-Silvija Roguljić

PROČITAJTE JOŠ…

STEAM fest 2026.

STEAM fest 2026.

U subotu, 13. lipnja 2026. godine, u Osnovnoj školi „Mladost“ Osijek uspješno je održan STEAM fest 2026., koji je okupio velik broj učenika, roditelja i zainteresiranih posjetitelja. Tijekom festivala sudionici su imali priliku sudjelovati u više od 40 besplatnih...

Skip to content