Datum objave: 22. prosinca 2025.

Učenici Dječjeg foruma organizirali su od 2. do 16. prosinca humanitarnu akciju „Slatkiš jedan, osmijeha vrijedan“. Akcija se, u Društvu „Naša djeca“ grada Osijeka, već tradicionalno provodi svake godine u predblagdansko vrijeme.

Cilj akcije bio je potaknuti djecu na humanost, suosjećanje i empatiju. Uspješno je prikupljeno više nego dovoljno slatkiša koji će razveseliti djecu u potrebi.

Slatki paketići će biti podijeljeni djeci korisnicima udruge „Sretno odrastanje“ uz prigodni program koji pripremaju učenici Dječjeg foruma i Plesnog studija „Shine“.

Akciji su se ove godine priključile osnovne škole „Višnjevac“ i „Jagodnjak“ te Kraš d.d. tvornica Karolina Osijek i Filir d.o.o. Vukovar.

Hvala svim učenicima i roditeljima koji su sudjelovali u humanitarnoj akciji i nesebično odvojili slatkiše! 

                                                     učiteljica  Viktorija-Silvija Roguljić

PROČITAJTE JOŠ…

ISPRAĆAJ UČENIKA 8. RAZREDA

ISPRAĆAJ UČENIKA 8. RAZREDA

Dan obilježen emocijama i sjećanjima U petak 12. lipnja u Osnovnoj školi Svete Ane ispraćena je još jedna generacija osmaša. Od samog jutra, emocije su se mogle osjetiti u zraku, a njima kao da je bio ispunjen i sav školski prostor. Posebno je bilo svečano pri izlasku...

STEAM fest 2026.

STEAM fest 2026.

U subotu, 13. lipnja 2026. godine, u Osnovnoj školi „Mladost“ Osijek uspješno je održan STEAM fest 2026., koji je okupio velik broj učenika, roditelja i zainteresiranih posjetitelja. Tijekom festivala sudionici su imali priliku sudjelovati u više od 40 besplatnih...

Skip to content