Prema Javnom pozivu 1/17 za Izvanučioničku nastavu četvrtih razreda izabrana je ponuda:

APP TURIZAM D.D.

« Ožujak 2017 »

27.03.2017. 09:39
27. ožujka - Svjetski dan kazališta
Svjetski dan kazališta pokrenuo je Međunarodni teatarski institut ITI, koji organizira pisanje svjetske poruke, a pisanje hrvatske poruke organizira Hrvatsko društvo dramskih umjetnika (HDDU). Ovogodišnju međunarodnu poruku napisala je francuska filmska i kazališna glumica Isabelle Huppert, dok je autor hrvatske poruke ove godine redatelj Georgij Paro.

Web novinari
Zasluženi domjenak za web novinare

Tjedan dana nakon povratka iz Rijeke, Marija Anić, ravnateljica naše škole, organizirala je domjenak za nas (web novinare) na koji je pozvala sve članove uredništva. U ugodnome ozračju iznijeli smo utiske, posebice o dodjeli zasluženoga priznanja.

Domjenak je priređen u našoj školi. Lijepo smo  proslavili zasluženu nagradu i zaključili da ćemo se i dalje nastaviti truditi i raditi za našu web stranicu.  Ipak, osvojeno 1. mjesto  za najskockaniji web treba opravdati radom i novim zanimljivim informacijama.

Web novinari