« Srpanj 2017 »

11.07.2017. 10:22
11. srpnja - Svjetski dan stanovništva
Svjetski dan stanovništva slavi se svake godine 11. srpnja, s ciljem podizanja svijesti o globalnim pitanjima stanovništva. Ujedinjeni narodi proglasili su 11. srpnja 1989. godine Svjetskim danom stanovništva (dan kad je ukupna svjetska populacija dosegla razinu od pet milijardi ljudi) kako bi se ukazalo na hitnost i važnost populacijskih pitanja u kontekstu općih razvojnih planova i programa te na potrebu pronalaženja rješenja na ta pitanja.

GRADSKO NATJECANJE U GIMNASTICI
Autor: Sandra TOMIĆ ILIĆ, 20. 1. 2017.

19.01.2017. u organizaciji Školskog športskog saveza grada Osijeka, održano je Gradsko natjecanje osnovnih škola u sportskoj gimnastici za djevojčice.

Naša školska ekipa u sastavu: Lorena Jelošek, Iva Janjić, Barbara Čuljak, Iva Krivić i Leonarda Bajto osvojila je 1. mjesto.

Ekipno su za školu nastupale i Lana Ivošević,Tara Birnbaum, Karla Mikulić i Laura Frajt koje su osvojile 5. mjesto.