Prema Javnom pozivu 1/17 za Izvanučioničku nastavu četvrtih razreda izabrana je ponuda:

APP TURIZAM D.D.

« Svibanj 2017 »

25.05.2017. 09:48
25. svibnja - Međunarodni dan nestale djece
Međunarodni dan nestale djece obilježava se od 1983. godine svakog 25. svibnja čime se odaje počast nestaloj i pronađenoj djeci ali i podiže senzibilitet građana po pitanju ovog fenomena.

eTwinning projekt "Matematičke priče"
Autor: Anela Bocor Taler, 30. 11. 2016.

Ukupno 27 učenika predmetne nastave s učiteljicama matematike Anelom Bocor Taler i Anitom Midžić Topalović sudjeluje  u eTwinning projektu “Matematičke priče”. Projekt se provodi tijekom prvog polugodišta školske godine 2016./2017. Osim naše škole, u projektu sudjeluje još dvadesetak škola iz cijele države. Ciljevi projekta su:

• upoznati učenike s matematičkom povijesti
  • smjestiti matematičke ličnosti i pojmove koji se uče na satu u povijesni kontekst
  • identificirati povijesna razdoblja i smjestiti u njih najbitnije matematičke događaje
  • upoznati učenike s različitim web 2.0 alatima i pokazati mogućnosti njihovog korištenja u različitim nastavnim predmetima
  • upoznati učenike s različitim dijelovima Republike Hrvatske
  • razvijati vršnjačko učenje, međusobnu toleranciju i digitalnu pismenost

Jedan od zadataka unutar projekta bio je predstaviti sebe i svoju školu, kao i svoj okoliš. U nastavku pogledajte video koji su osmislili učenici zajedno sa svojim nastavnicama.