Božićni koncert

U utorak, 19. prosinca 2017., održan je Božićni koncert pjevačkih zborova mlađeg i starijeg uzrasta naše škole. U predivnoj i toploj božićnoj atmosferi naši pjevači su se predstavili pjesmama iz hrvatskog crkvenog kantuala, obradama popularne i filmske glazbe te skladbama iz literature klasične glazbe.

Kako bi svojim učenicima i njihovim roditeljima na najljepši mogući način čestitali Božić, djelatnici škole su u zborskoj izvedbi otpjevali prigodnu skladbu te na taj način pokazali svojim učenicima koliko cijene njihov trud uložen u pripremanje ovog koncerta.

Zborovi su nastupili uz instrumentalnu pratnju našeg gosta, profesora Viktora Benkotića na gitari i naše ravnateljice Emine Šinka na klaviru.

Uz prekrasnu scenografiju, za koju možemo zahvaliti našoj nastavnici likovne kulture Nevenki Mudri Mušanić, stvorena je prava božićna atmosfera koja je odisala zajedništvom djece, roditelja, svih djelatnika škole i ostalih gostiju.

Članovi svih zborova i učiteljica glazbene kulture Ana Bilmez zaslužili su iskrene čestitke za vjerno dočaravanje božićnog ugođaja kojim je odisao cijeli hol naše škole. Kako nam je bilo, pogledajte u foto-galeriji.

objavio: Goran Ledenčan   datum: 30. 12. 2017.

« Rujan 2018 »

21.09.2018. 08:51
21. rujna - Međunarodni dan mira
Diljem svijeta 21. rujna se obilježava Međunarodni dan mira. Rezolucijom UN-a iz 2001. godine 21. rujna određen je danom nenasilja i prekida neprijateljstava na globalnoj razini. Međunarodni dan mira utemeljila je Opća skupština UN još 1981. u cilju obilježavanja i jačanja ideala mira među svim narodima i državama, namijenivši za njegovo obilježavanje treći utorak u rujnu.