Prema Javnom pozivu 1/17 za Izvanučioničku nastavu četvrtih razreda izabrana je ponuda:

APP TURIZAM D.D.

« Ožujak 2017 »

23.03.2017. 08:44
23. ožujka - Svjetski meteorološki dan
Svjetski meteorološki dan obilježava se u znak sjećanja na 23. ožujka 1950. godine, kada je službeno osnovana Svjetska meteorološka organizacija (WMO) - međuvladina organizacija i specijalizirana agencija Organizacije ujedinjenih naroda koja okuplja 185 članica. Temeljni program WMO-a je služba Svjetskoga meteorološkog bdjenja (World Weather Watch, kratica WWW).

Dan talentiranih učenika
Autor: NEVENKA MUDRI, Ana Piljić, 20. 2. 2017.

Natjecanje „Strossmayer je tvoj, pokaži talent svoj!“

Povodom cjelogodišnjeg projekta u čast Josipa Jurja Strossmayera, u školi Svete Ane u Osijeku održano je prvo natjecanje pod nazivom „Strossmayer je tvoj, pokaži talent svoj!“. Svoj talent su pokazali učenici svih razreda i to pjesmom, plesom, glumom i ritmikom. Koliko su izvedbe bile kreativne, a poneke dovedene do savršenstva, vidljivo je u vremenu koje je bilo potrebno četveročlanom povjerenstvu u donošenju konačnih odluka. Nagrade su dodijeljene po kategorijama: ples, izvedba pjesme, sviranje, scenski nastup. I u samom osmišljavanju nagrade-medaljona do izražaja je došla kreativnost učenice Nikoline Ćavar (6.a) koja je osmislila likovno rješenje - izgled medaljona. Svi natjecatelji plijenili su pažnju gledatelja svojim uvježbanim točkama i pokazali neke neotkrivene talente, ali i volju, hrabrost i odlučnost u nastupu.

Bila je to prigoda da se u  školsku svakodnevnicu unese nešto novo, raznovrsno, ali  i pokaže  sebe u novom svjetlu.

Vjerujemo da su uživali i izvođači, ali i svi oni koji su ih taj dan imali prigodu čuti i vidjeti. Za nas je to bio pravi mali festival radosti.